• یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت آزمون سراسری۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی از امروز

۰۲ اسفند ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۶ کد : ۱۰۴۵ اخبار دانشگاه اطلاعیه ها اخبار تصویری اخبار کوچک
تعداد بازدید:۱۷۷۶
جزئیات ثبت نام پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت رشته‌های با آزمون مقاطع کارشناسی پیوسته، کاردانی ناپیوسته و دکترای حرفه‌ای سال ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت آزمون سراسری۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی از امروز

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، شرکت‌کنندگان در این آزمون ها می‌توانند با مراجعه به سایت اعلام نتایج مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.net از نتیجه آن مطلع شوند.

پذیرفته‌شدگان و ذخیره‌های همه رشته‌ها بدون توجه به زمان شروع به تحصیل مندرج در کارنامه اعلام نتایج، باید شخصاً در یکی از روزهای چهارشنبه (دوم اسفندماه) و پنجشنبه (سوم اسفند ماه) با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام به واحدهای ذیربط که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به آدرس www.sanjesh.iau.ac.ir و همچنین سامانه دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس iau.ac.ir درج شده است، مراجعه کنند.

گفتنی است اعلام‌شدگان ذخیره باید در روزهای تعیین‌شده به واحدهای دانشگاهی مراجعه کرده و آمادگی خود را کتباً طبق فرم مخصوص و در قبال دریافت رسید از مسئولان مربوطه، برای ثبت‌نام اعلام کنند، سپس در ساعت 9صبح روز شنبه 96/12/5 به واحدهای دانشگاهی مربوطه مراجعه کنند.

بدیهی است عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در روز مقرر به منزله انصراف از ثبت‌نام تلقی شده و هیچ‌گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

مدارک لازم برای ثبت‌نام

اصل دیپلم کامل متوسـطه یـا اصـل گـواهی قبـولی پایـان تحصیلات نظام قدیم متوسطه و یا اصل گواهی اتمـام دوره پـیش‌دانشگاهی نظام جدید متوسطه، به همراه تصویر آنها، اصــل شناســنامه عکــس‌دار و دو بــرگ تصــویر از تمــام صفحات آن، اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی، 6 قطعــه عکــس 4*3 و اصل و دو برگ تصویر مدرک مشخص کننـده وضـعیت خدمت وظیفه عمومی پذیرفته‌شدگان مرد ازجمله مدارک لازم جهت ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان است.

همچنین مشمولان دیپلمـه‌ای کـه بـا اسـتفاده از تعهـدات خـدمتی وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی از خدمت دوره ضرورت معـاف هستند و معافیت آنان پس از انجام تعهد مقرر صادر می‌شود، باید موافقت نامه رسمی از وزارتخانه یـا سـازمان متبـوع ارائه دهند.

شـاغلین نیروهـای نظـامی و انتظـامی جمهـوری اسـلامی ایران بایستی گواهی موافقـت و معرفـی سـازمان مربوطـه را ارائـه کنند.

شایان ذکر است پذیرفته‌شدگانی که در فرم ثبت‌نـام اینترنتـی شـرکت در آزمون، خـود را مشـمول مـاده واحـده مصـوب مجلـس شـورای اســلامی موضــوع اســتفاده از ســهمیه رزمنــدگان و ایثــارگران دانسته‌اند، باید هنگام ثبت‌نام فرم مربـوط بـه تعهدنامـه اسـتفاده از سـهمیه رزمنـدگان و ایثـارگران را تکمیـل و بـه واحـد یـا مرکـز دانشگاهی ارائه دهند.


( ۱ )

نظر شما :