• چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸

عقد تفاهم نامه همکاری بین واحد دانشگاهی مسجدسلیمان و سازمان فنی و حرفه‌ای مسجدسلیمان

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۷ کد : ۱۰۴۹ اخبار دانشگاه اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۵۵۰
با حضور مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان و سازمان فنی و حرفه‌ای این شهرستان، تفاهم نامه همکاری فی مابین منعقد شد.
عقد تفاهم نامه همکاری بین واحد دانشگاهی مسجدسلیمان و سازمان فنی و حرفه‌ای  مسجدسلیمان

به گزارش خبرنگار دانشگاه مسجدسلیمان و به نقل از دکتر حسین محمدپور معاون پژوهش و فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان، به منظور استفاده از پتانسیل علمی و پژوهشی  و امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی  واحد دانشگاهی  مسجدسلیمان برای برگزاری دوره‌های فنی و حرفه‌ای، تفاهم نامه همکاری تنظیم و به امضای روسای این دو نهاد رسید.

محمدپور، افزود:« در این تفاهم نامه مقرر شده است با توجه به برخورداری دانشگاه از کادر هیأت علمی مجرب و  امکانات مطلوب آموزشی، دوره‌های فنی و حرفه‌ای در این واحد دانشگاهی برای عموم شهروندان متقاضی برگزار شود.»

معاون پژوهش و فن آوری واحد دانشگاهی مسجدسلیمان همچنین گفتدر رابطه با انتخاب دوره‌های فنی حرفه‌ای موافقت شد که با توجه به نیاز سنجی که از سوی مدیران گروه‌ با توجه به بازار کار منطقه انجام می‌شود، دوره‌های مشخص و پس از اعلام به سازمان فنی حرفه‌ای شهرستان، کد رسمی دوره ثبت و پس از برگزاری دوره و امتحان پایانی، برای قبول شدگان، از سوی سازمان فنی و حرفه‌ای  مدرک رسمی صادر شود.  » 


( ۱ )

نظر شما :