• سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

پیام نوروزی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحدمسجدسلیمان

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۶:۰۱ کد : ۱۰۵۱ اخبار دانشگاه اخبار تصویری اخبار کوچک
تعداد بازدید:۲۰۹۵
دکتر علیرضا حیدرئی با انتشار پیامی، فرا رسیدن سال جدید را به همه همکاران و خانواده ایشان تبریک عرض کرد.
پیام نوروزی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی  واحدمسجدسلیمان

 

پیام نوروزی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی  واحدمسجدسلیمان

 

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

    

       به لطف خداوند بزرگ ، بهاری دیگر از راه رسید و برای همه ما نوید شکوفایی و امید در عرصه‌های مختلف زندگی را به ارمغان آورد. خداوند را شاکریم سالی که گذشت با همه فراز و نشیب‌هایش، سالی با برکت و همراه با پیروزی و بهروزی برای ملت عزیز و ولایت‌مدار ایران بود.

 دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان نیز به عنوان عضوی از پیکره نظام آموزش عالی  کشور در سال گذشته، با برنامه‌ریزی  تلاش نمود به سمت اهداف عالیه خود رهسپار گردد. قطعاً همه موفقیت‌های این مسیر مرهون لطف خداوند بزرگ و عنایات حضرت ولی عصر(عج) و تلاش خالصانه همکاران می‌باشد، لذا اقتضاء دارد در سال جدید نیز با معرفت عمیق نسبت به شرایطی که در آن قرار داریم، باور خود را بر ضرورت توسعه و تعمیم فرهنگ اسلامی تقویت کنیم و به ویژه در استمرار موفقیت ها و تجربیات  و ارتقاء جایگاه دانشگاه با رعایت اصل مهم  تکریم مراجعان، بی مضایقه همت گماریم.

در این راستا توکل، اخلاص، هوشیاری، دقت و بصیرت در کلیه وجوه حرفه‌ای، حفظ ارزش‌های اصیل اسلامی  و شکر بر تمامی نعمات، شرط توفیق و خلق موفقیت‌های بزرگی است که شما  همکاران شایستگی‌تان را در عمل برای رسیدن به آن  به اثبات رسانده‌اید. 

 اینجانب ضمن عرض تبریک این عید سعید به همکاران وخانواده‌های گرامی. سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت مینمایم 

 

دکتر علیرضا حیدرئی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی

واحد مسجدسلیمان


( ۱ )

نظر شما :