• جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

بیانیه پایگاه بسیج کارمندی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان در محکومیت حادثه‌ای تروریستی اهواز

۳۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۷:۲۰ کد : ۱۰۸۷ اخبار دانشگاه اخبار تصویری
تعداد بازدید:۸۲۳
در پی حادثه تروریستی گروهک وطن فروش و منحرف الاحوازیه در رژه هفته دفاع مقدس که در اهواز منجر به شهادت و مجروج شدن تنی چند از هموطنان عزیز شد، پایگاه بسیج کارمندی دانشگاه آزاد اسلامی واح مسجدسلیمان با انتشار بیانیه ای این اقدام را محکوم کرد.
بیانیه پایگاه بسیج کارمندی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان در محکومیت حادثه‌ای تروریستی اهواز

به گزارش خبرنگار دانشگاه مسجدسلیمان متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

« وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فِی سَبیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ»    ( آل عمران – 169)

آمریکا و متحدان بی‌‌خردش مثل آل سعود پس از مأیوس شدن از ایجاد اغتتاش چند ماه گذشته در ایران و عدم حصول نتیجه مطلوب، در اقدامی ناجوانمردانه با حمایت گروهک منحرف و وطن فروش الاحوازیه، امروز دست به اقدام تروریستی علیه مردم سرزمین ایران اسلامی نموده‌اند که چندین نفر از هموطنان عزیزمان را در اهواز به شهادت رساندند یا زخمی کردند.

دشمنان اسلام و انسانیت با هدف ایجاد رعب و وحشت در دل مردم و دست پیدا کردن مجدد به منابع  رایگان سرزمین زر خیز ایران اسلامی و سلطه بر جهان اسلام، در طول چهل سال عمر پربرکت انقلاب اسلامی ایران مرتب سعی کرده‌اند با توسل به انواع و اقسام اقدام‌های جنایتکارانه به اهداف شوم خود برسند. اما دریغ از داشتن ذره‌ای عقل و عبرت گرفتن از گذشته، چون همیشه  با سد مستحکم اراده و اتحاد مردم ولایت مدار ایران مواجه و همیشه شکست خورده‌اند .

دشمنان بداند ملت ایران همانند فولادی آب دیده در برابر همه توطئه‌ها ایستادگی خواهند کرد و همان‌طور که در طول دوران این انقلاب ارزشی نشان دادند هرگز در چنین حوادثی از انقلاب و آرمان‌های آن عقب نخواهند نشست و برخلاف انتظار دشمنان، اتحاد و همبستگی ملت ایران بیشتر از قبل می‌شود.

در پایان، ما بسیجیان پایگاه بسیج کارمندی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان، ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی و تسلیت به خانواده معزز شهدای این جنایت تروریست و آروزی سلامت برای مجروحین، خطاب به دشمنان ایران اسلامی اعلام می‌کنیم:

اولاً نباید خیال کنند این اقدام تروریستی بدون پاسخ می‌مانند هر چند که عوامل این اقدام تروریستی در جا به درک واصل شدند یا دستگیر شدند اما حمایت و هدایت کنندگان این گروه فریب خورده باید منتظر سیلی به مراتب سخت تر از سوی فرزندان رشید ایران اسلامی باشند.

ثانیاً مطمئن باشند ملت ایران علیرغم تحمل مشکلات موجود در برابر چنین جنایت‌هایی کوتاه نخواهد آمد و پرصلابت تر و مقتدرتر از پیش چه در خارج  و چه در داخل مرزهای کشور به مبارزه با ترور و ظلم ادامه خواهد داد.  

ثالثاً به سران فریب خورده برخی ازحکومت‌های منطقه که غلامان حلقه به گوش استکبار می‌باشند و ثروت مملکت خودشان را خرج سیاست‌های اسلام ستیزی استکبار می‌کنند، تذکر می‌دهیم هر چه سریعتر سیاست‌های دور از شأن حکومت‌های اسلامی را کنار بگذارند و مطمئن باشند علیرغم این خوش خدمتی‌ها، آمریکا و اسراییل برای چپاول و نابودی شما هم برنامه دارد و بزودی سراغ شما هم می‌آیند.

« والسلام- پایگاه بسیج کارمندی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان 31 شهریور 1397»


نظر شما :