• دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸

امروز؛ آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

تعداد بازدید:۲۷۶۶
ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نهایی مقاطع کارشناسی پیوسته وناپیوسته براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم ۹۸-۹۷ آغاز شد.
امروز؛ آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نهایی مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته براساس سوابق تحصیلی در نیمسال دوم سال تحصیلی 98-97 طی امروز و فردا (سه شنبه و چهارشنبه) در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی انجام می شود.

نتایج این دوره ها در سامانه اعلام نتایج مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به آدرس http://www.azmoon.net قابل مشاهده است و پذیرفته‌شدگان نهایی تمامی رشته رشته‌ها می توانند امروز (سه شنبه 30 بهمن) و فردا (چهارشنبه اول اسفند) با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت‌نام به واحدهای مربوطه مراجعه کنند.

نشانی و تلفن واحدهای ذیربط در مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به آدرس http://www.sanjesh.iau.ac.ir و سامانه دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس http://iau.ac.ir درج شده است.

عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در روز و ساعت مقرر به منزله انصراف از ثبت‌نام تلقی شده و هیچ‌گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

بر اساس همین خبر، ستاد ثبت نام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان راه اندازی و پذیرای دانشجویان جدید برای ثبت نام خواهد بود. مجدداً از کلیه عزیزان پذیرفته شده در این واحد دانشگاهی درخواست می شود برای جلوگیری از بوجود آمدن هرگونه مشکل در زمان تعیین شده با حضور در ستاد ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان اقدامات مربوطه را انجام دهید.

آدرس واحد دانشگاهی مسجدسلیمان: مسجدسلیمان سه راهی سد شهید عباسپور دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان

تلفن: 6-06143267102


( ۷ )

نظر شما :