• پنجشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹

بیانیه پایگاه بسیج کارمندی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان در محکوم کردن اقدام تروریستی آمریکا برای شهادت سردار سلیمانی

۱۶ دی ۱۳۹۸ | ۱۶:۵۳ کد : ۱۱۸۲ اخبار دانشگاه اخبار تصویری
تعداد بازدید:۷۰۶
پایگاه بسیج کارمندی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان در خصوص ترور ناجوانمردانه سردار رشید سپاه اسلام، حاج قاسم سلیمانی با صدور بیانیه این اقدام جنایتکارانه آمریکا را محکوم کرد.
بیانیه پایگاه بسیج کارمندی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان در محکوم کردن اقدام تروریستی آمریکا برای شهادت سردار سلیمانی

به گزارش کورش اکبری خبرنگار واحد مسجدسلیمان در آغاز این بیانیه با اشاره به آیه 25سوره توبه آمده است:

« بسم الله الرحمن الرحیم»


«قُلْ هَلْ تَرَبَّصُونَ بنَا إِلَّا إِحْدَى الْحُسْنَیَیْنِ ۖ وَنَحْنُ نَتَرَبَّصُ بکُمْ أَن یُصِیبَکُمُ اللَّـهُ بعَذَابٍ مِّنْ عِندهِ أَوْ بأَیْدینَا ۖ فَتَرَبَّصُوا إِنَّا مَعَکُم مُّتَرَبّصُونَ»  (توبه- 52)

 

ایران اسلامی و رزمندگان جبهه مقاومت در سوگ فرمانده شجاع و قهرمان دلاوری هستند که حدود چهل سال از عمر بابرکت خود را درراه سربلندی اسلام و مبارزه با استکبار گذراند و در آخر از سوی خداوند بی همتا بهترین پاداش که فیض عظیم « شهادت» است را به دست آورد.

سردار سرافراز سپاه اسلام سپهبد شهید قاسم سلیمانی نمونه کامل از انسان وارسته و خداجو بود که از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران با تمام وجود پیرو مکتب اسلام ناب محمدی(ص)  و گوش به فرمان ولایت مطلقه فقیه، تکیه‌گاه مطمئنی برای رهبر و آرامش مردم این سرزمین بود و همچون پهلوانی نامدار و بی همتا مایه اقتدار اسلام بود. که به دست خوانخواترین کشور جهان آمریکای جنایتکار به شهادت رسید.

رییس جمهور قمار باز آمریکا که کشورش به دارا بودن خوی جنایت و وحشی‌گری معروف و سوابق زیادی دراین خصوص دارد و از بوجود آورندگان و حامیان اصلی گروه‌های تروریستی در کشورهای مختلف است دستور ترور قهرمانی را صادر کرد که  پرچم دار بی بدیل مبارزه با تروریسم و امید آزادی‌خواهان و مستضعفان و نماد بین‌الملل مقاومت بود.

هرچند که دولت خبیث آمریکا فکر کرده با شهادت سردار سلیمانی می تواند در جبهه مقاومت و مبارزه با استکبار خللی ایجاد کند اما گویا فراموش کرده در طول بیش از چهل سال از عمر انقلاب اسلامی هرگاه علیه این سرزمین توطئه‌ای انجام داده است خون بیشتری در رگهای مردم برای مبارزه با قدرت پوشالی آمریکا و حامیانشان جریان گرفته و درخت انقلاب محکم‌تر شده است.

مکتب مبارزه با استکبار و پیروی مطلق از ولایت فقیه و آرزوی گسترش اسلام در جهان و آماده شدن برای ظهور امام زمان(عج)، به عنوان یادگار از سرباز وطن شهید حاج قاسم سلیمانی پرورش یافته مکتب امام خمینی(ره)، نه تنها در بین مردم ایران بلکه در بین کلیه مسلمانان آزادی‌خواه باقی می‌مانند و با شهادت این مرد «ایستاده در برابر دشمن»، اندیشه و منش مقاومت به صورت مضاعفی در جهان گسترش می‌یابد.

ما بسیجیان جان بر کف، خطاب به دولتمردان رژیم جنایتکار آمریکا که اقدامات گذشته خود علیه ایران و نتایج معکوس بدست آمده را فراموش کرده و هنوز اشتباهات گذشته را انجام می‌دهند و دیگر نصیحت برایشان فایده ندارد، و همچنین حکام بزدل منطقه که حیات خود را در حمایت و سرسپردگی  از آمریکا می‌دانند،  مصداق حدیث شریف: «وَالْحَمْدُ لِلّهِ قاِصمِ الجَّبارینَ مُبیرِ الظّالِمینَ»، می‌گوییم:

اولاً: آمریکا، اسرائیل و دولتهایی که در این اقدام تروریستی جنایتکارانه سهیم بودند و با گستاخی تمام قوانین بین المللی را نقض کرده‌اند، مطمئن باشند پاسخی سخت و انقلابی از طرف سربازان جان بر کف ایران اسلامی خواهند گرفت که برای همیشه در تاریخ ثبت خواهد شد.

ثانیاً: ترامپِ ناقصُ العقل بداند پس از شهادت سرباز وطن حاج قاسم سلیمانی، خشم توده‌های زخم خورده مستضعف تاریخ علیه ترور و خشونت سرمایه‌داری آمریکایی بیشتر شده است و روز شمار پایان حضور آمریکا در منطقه و افول کامل در جهان و شکسته شدن هیمنه استکبار آغاز گردیده و جهانیان به زودی روز فروپاشی و سقوط ابهت خیالی آمریکا را نظاره‌گر خواهند بود. البته تاریخ محو اسراییل نزدیکتر شده است.

ثانیاً: به دولتمردان سرسپرده منطقه که سالیان زیادی است به آمریکا خوش خدمتی می‌کنند و ذخایر خود را به آمریکا هدیه می‌دهند و فقط نقش گاو شیر ده را برای آمریکا بازی می‌کنند و همچنین دلتمردان چند چهره برخی از کشورهای اروپایی که هرگز در بین ایرانی‌ها و آزادمردان قابل اعتماد نبوده‌اند و به قولی از آمریکا حساب می‌برند، تذکر می‌دهیم از قدرت پوشالی آمریکا و اسراییل نترسید و از حمایت و همراهی با آمریکا در انجام جنایت‌های شرم آور و ضد بشر، دست بردارید تا در آتش خشم عدالتخواهان و استکبار ستیزان جهان، نسوزید.

درپایان ضمن محکوم کردن مجدد این جنایت، از مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که این روزهای به برکت خون این سردار شهید شاهد یک صدا شدن و اتحاد بی‌بدلیل مردم ایران و جبهه مقاومت برای مبارزه با آمریکا هستند، می‌خواهیم که همه مسئولین با هم متحدد شوند و با استعانت از خداوند متعال و اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری و به کمک مردم ایران اسلامی این بار در سریعترین زمان و بدون فرصت سوزی با پاسخی قاطع و دندان شکن برای همیشه قدرت پوشالی آمریکا و استکبار را در هم شکنید.

والسلام پایگاه بسیج کارمندی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان 14 دی ماه 1398

 


( ۲ )

نظر شما :