• یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

بیانیه هیأت رییسه و پایگاه بسیج کارکنان به مناسبت فرا رسیدن روز قدس

۰۷ مرداد ۱۳۹۲ | ۲۲:۴۴ کد : ۲۶۰ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۲۴

 در آستانه نزدیک شدن به آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس ، بسیج کارکنان و هیأت رییسه واحد دانشگاهی مسجدسلیمان ضمن تبریک فرا رسیدن این روز مهم با صدور بیانیه ای از مردم شریف ایران اسلامی دعوت نمودند با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس  حماسه ای دیگر در اطاعت از مقام معظم رهبری و پیروی از آرمانهای انقلاب اسلامی خلق نمایند.

متن کامل این بیانیه بدین شرح است:  (( بنام خدا ))

  **   روز قدس روز حیات اسلام است.    امام خمینی (ره)  **

هر ساله با فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم آزادیخواه جهان فارغ از هر دین و آیینی  در دسته های بزرگ و کوچک در گروهای مختلف گرد هم می آید و با فریاد "مرگ بر اسراییل" اتحاد بین المللی درتکفیر از اسراییل غاصب و حامیان این رژیم غیر بشری را به نمایش می گذارند.

امروزه حقوق بشر به بازیچه ای برای کشورهای به اصطلاح قدرتمند تبدیل شده که با حمایت برخی نهادهای بین المللی ، با صرف هزینه هایی کلان که از جیب مردم خود کسر می کنند، برای تحقق این شعار دورغین در کشورهای مختلف هر حرکت ضد استکباری را نقض حقوق بشر قلمداد کرده و به مبارزه با آن می پردازند اما همین کشورها و سازمانها نه تنها در برابر نقض حقوق بشر در فلسطین اشغالی کاری نمی کنند بلکه با تصمیمات متعدد به حمایت مستقیم از اقدامات بی شرمانه رژیم شیطانی اسراییل می پردازند.

حضرت  امام خمینی (ره) بزرگ مرد تاریخ معاصر جهان بواسطه آینده نگری بی نظیر خود ، روز قدس را بعنوان سمبل تکفیر از شیطان پرستان معرفی و در پی استقبال آزادیخواهان جهان،  با گسترش آیین این روز به سرتاسر دنیا ، همه ساله با طنین انداز شدن فریاد مرگ بر اسراییل در آسمان کشورهای مختلف این روز به میدان مبارزه بین المللی مستضعفان و آزادیخواهان با رژیم خونخوار اسراییل و حامیان آن تبدیل می شود.

اتحاد جهانی برای براندازی  حکومت های ستمگر چند سالی است که رنگ و بوی تازه ای گرفته به طوری که پس از سرنگونی چند حکومت دیکتاتوری ، پوشالی بودن حکومتهای غیر مشروع به اثبات رسیده و امید به نجات از چنگال حکومتهای دجال صفت در بین مردم شجاع اما ستمدیده جهان بیشتر شده است.

  اسراییل هم از جمله حکومتهای غیر مشروع و پوشالی است که به فرمان امام خمینی (ره) باید از بین برود، همین صلابت در کلام بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران باعث شده هر ساله در روز قدس طنین فریادهای" مرگ بر اسراییل"  مظلومان جهان لرزه بر اندام سردمداران این رژیم شیطانی بیاندازد و به فضل خدا این حکومت را به نابودی نزدیک تر کند.

جشن نابودی اسراییل زمانی شکل می گیرد که همبستگی بزرگی بین مردم جهان بوجود آید و این روز (روز قدس) بهترین فرصت برای تجلی همدلی و همبستگی بامردم کشوری می باشد که در سرزمین مادری خود، به خاک و خون غلطیده می شوند و هیچ مجمع جهانی با وجود این همه جنایات آشکار تاکنون این اقدامات غیر بشری اشغالگران را محکوم نکرده است .

در پایان،  ما دانشگاهیان ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان با اعلام حضور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس  ، از عموم مردم خدا جو و ولایت مدار ایران اسلامی دعوت می کنیم همچون سالهای گذشته در لبیک به فرمان رهبر عظیم الشان  انقلاب با حضور پرشور در این راهپیمایی و سر دادن شعارهای" مرگ بر اسراییل" و "مرگ بر آمریکا"، حماسه ای دیگر در اطاعت و پشتیبانی از ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای (دام عزه)  خلق نموده تا دشمنان قسم خورده انقلاب مأیوس تر از قبل شوند.

( والسلام – پایگاه بسیج کارکنان و هیأت رییسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان – مردادماه 1392 )


نظر شما :