• سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹

برگزاری چهار جلسه با حوزه های مختلف واحد مسجدسلیمان در یک روز

۲۷ اسفند ۱۳۹۱ | ۱۳:۵۱ کد : ۳۱۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۰۷

 در آستانه پایان سال 91 و آغاز سال جدید مسعود شهبازی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان به منظور تقدیر از زحمات کارکنان و تبریک آغاز سال نو، در یک روز پر کار چهار جلسه با حوزه های مختلف این واحد دانشگاهی برگزار کرد

  

به گزارش خبرنگار دانشگاه، در این جلسات که در مجموع با حضور کلیه پرسنل و همچنین هیأت رییسه واحد دانشگاهی مسجدسلیمان برگزار شد  ،  رییس این واحد واحد دانشگاهی طی سخنانی از زحمات کارکنان در سال 91 تشکر و ابراز امیدواری کرد که انشاالله خداوند این توفیق را به همه ما عطاء فرماید که در آستانه سال جدید هم زمان با خانه تکانی  بتوانیم خانه دلمان را هم از زنگارها پاک نماییم و در سال جدید را در پرتولطف ایزد یکتا  با خوشی آغاز و به انتها برسانیم .

 مسعود شهبازی در ادامه گفت: آغاز فصل بهار که با زنده شدن زمین و رویش گلها و گیاهان بعد از یک فصل سرد خود را نمایان می کند ،پیامی برای ما دارد و آن هم نمایش عظمت بی اندازه  خداوند است که زمین خشک را بعد از مدتی زنده می کند.

ایشان در رابطه نشانه اهل بیت به حدیثی از ائمه اطهار اشاره کرد و بیان نمود: حضرت امام رضا(ع) می فرمایید: اهل بهشت چهار نشانه دارند 1- روی گشاده 2- نرمش زیاد 3- دل مهربان 4- با سخاوت و بخشنده .

شهبازی بعد از ارایه مطلب پیرامون چهار نشانه اهل بهشت ؛ به بیان چند نکته اخلاقی با ذکر توضیح مختصر پرداخت و گفت: در سال جدیدامیدوارم" سه چیز را با احتیاط برداریم: 1- قدم 2- قلم و 3- قسم" و "سه چیز را پاک نگداریم:1-فکر 2-خیال 3- عمل" و سه چیز را در زندگی بکار گیریم: 1- مشورت با دیگران 2- همت بلند 3- صبر " و در آخر : قلب ، زبان  و چشم را هرگز آلود نکنیم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان در چهار جلسه برگزار شده ازعملکرد معاونین و کارکنان حوزه های حاضر در جلسه در سال 91 بویزه سه ماهه آخر این سال ابراز رضایت کرد و با تشکر از کلیه پرسنل ، موفقت بدست آمده در حوزه های مختلف را مرهون تلاش و زحمات خستگی ناپذیر همه جانبه پرسنل دانست و به همین خاطر از تک تک پرسنل تشکر و برای همه سالی توأم با کامیابی مسئلت نمود.

مسعود شهبازی در این جلسات با اشاره به برخی از اقدامات انجام شده گفت: خدا را شکر می کنیم که با تلاش شما عزیران وپشتیبانی همه جانبه نماینده شهر در مجلس شورای اسلامی و امام جمعه مسجدسلیمان  و همچنین همکاری صمیمانه رییس منطقه 6 دانشگاه آزاد اسلامی ، نتایج خوبی در خصوص جذب رشته های مورد تقاضا کارشناسی ارشد و چند رشته جدید کارشناسی و همچنین راه اندازی مرکزرشد علمی   بدست آمده که ،انشاالله آینده بسیار روشنی را برای این واحد دانشگاهی می توان پیش بینی کرد .

در پایان جلسات برگزار شده از سوی مسعود شهبازی رییس واحد دانشگاهی مسجدسلیمان هدیه فرهنگی شامل : نرم افزار قرآنی و ادعیه و همچنین کارت پستال تبریک سال نو به پرسنل این واحد دانشگاهی اهداء شد.

لازم بذکر است در ابتدای هر جلسه معاونین حوزه های مختلف ضمن ارایه گزارشی اجمالی از اقدامات انجام شده سدر سال 91 و موفقیت های بدست آمده توسط حوزه تحت مسئولیت خود ، از زحمات کلیه پرسنل زیر مجموعه تقدیر و تشکر نمودند و برای همه کارکنان و رییس واحد ، سالی سرشار از موفقیت و کامیابی مسئلت نمودند و در ضمن در این جلسات تنی چند از پرسنل به ضمن تبریک سال نو به بیان برخی نظرات پرداختند.


نظر شما :