• چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹

جلسه شورای اداری حوزه معاونت سما واحد مسجدسلیمان برگزار شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۱ | ۱۸:۵۰ کد : ۳۲۰ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۸۸

   در آخرین هفته کاری سال 91 با حضور رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان  و کارکنان آموزشکده سما و همچنین مدیران مدارس غیر انتفاعی وابسته به حوزه معاونت سما واحد مسجدسلیمان ، جلسه شورای اداری این حوزه برگزار شد.

   در این جلسه پس از ارایه گزارش علیرضا آقابیگی رییس آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد مسجدسلیمان پیرامون عملکرد کلی این آموزشکده ، مسعود شهبازی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان ضمن تبریک سال جدید ، سال 91 را سال پر کاری برای حوزه معاونت سما مسجدسلیمان دانست واز زحمات کلیه کارکنان این حوزه به ویژه امور مالی حوزه معاونت سما که  مقام اول کشوری را در عملکرد مالی سال 91 بدست آوردند تقدیر و تشکر نمود.

شهبازی د رادامه به حدیثی از امام رضا (ع) اشاره کرد و گفت : طبق فرمایش این امام همام ، روی گشاده ،نرم خویی، مهربانی و قلب بخشده از جمله چهار ویژگی اهل بهشت هستند که امیدورام خداوند به شما عزیزان که با مشغله کاری زیاد ، به نحو شایسته انجام وظیفه نموده وبا مراجعان برخوردی پسندیده می نمایید ، موفقیت عطا فرماید.

رییس واحد دانشگاهی مسجدسلیمان همچنین گفت: پرسنل دانشگاه و حوزه معاونت سما همه جزء یک خانواده هستیم و در کنار همدیگر باید مراحل رشد و ترقی را طی کنیم و مطمئن باشید در غیر اینصورت نتیجه مطلوبی بدست نخواهد آمد.

ایشان در ادامه بذکر برخی از فعالیت های انجام شده در واحد مسجدسلیمان پرداخت و گفت: به یاری خدا کاری خوبی در این مدت به انجام رسیده که آینده خوبی رامی توان برای این واحد انشگاهی  نوید داد  ،پی گیری رشته های فوق لیسانس یکی از اقداماتی بود که می تواند آینده این دانشگاه را بیمه کند ، خوشبختانه مراحل تأیید اولیه چند رشته کارشناسی ارشد انجام شده و منتظر اعلام رسمی رشته ها هستیم.

مسعود شهبازی در ادامه به تآکیدات دکتر دانشجو در برقراری رفاه کارکنان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با توجه به دید آینده نگر دکتر داشجو به موضوع رفاه کارکنان دانشگاه ، در این واحد دانشگاهی نیز برقراری رفاه نسبی برای همه همکاران از جمله وظایف مهم مد نظر می باشد که بصورت جد پیگیر آن هستیم تا بتوانیم  گوشه ای از زحمات پرسنل زحمت کش  دانشگاه را جبران کنیم ، استفاده خانواده کارکنان از امکانات آموزشی دانشگاه از جمله برنامه های در حال پی گیری می باشد که در صورت فراهم آمدن شرایط ، در نظر داریم برای خانواده کارکنان کلاسهای آموزشی زبان، ریاضی و کامپیوتر برگزار نماییم.

در پایان جلسه برای کلیه کارکنان حوزه معاونت سما واحد مسجدسلیمان لوح تقدیر و هدیه در نظر گرفته شده بود که رییس واحد دانشگاهی مسجدسلیمان با اهداء این هدایا به تنی چند از حاضرین در جلسه به نمایندگی کارکنان دیگر از مجموعه حوزه معاونت سما این واحد داتشگاهی تقدیر و تشکر نمود.


نظر شما :