• یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

نشست صمیمانه مسئولین واحد دانشگاهی مسجدسلیمان با رانندگان تاکسی ویژه دانشگاه

۱۲ اسفند ۱۳۹۱ | ۱۹:۱۲ کد : ۳۲۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۱۷

   به منظور سرویس دهی بهتر ایاب و ذهاب دانشجویان ، با حضور هیأت رییسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان ،شهردار ، فرمانده نیروی انتظامی ومسئول تاکسی رانی این شهرستان نشست صمیمانه ای با رانندگان تاکسی ویژه دانشگاه ،  برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه مسجدسلیمان ،در این جلسه که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان برگزار شد پس از صحبت چند تن از اعضای هیأت رییسه واحد دانشگاهی مسجدسلیمان ، مسعود شهبازی رییس این واحد دانشگاهی به صف تاکسی های شهری زرد رنگ پارک شده در دانشگاه اشاره کرد و از این نمایش منظم، به عنوان نمایش همدلی تاکسیرانی ،شهرداری و نیروی انتظامی با دانشگاه نامبرد.

رییس واحد  دانشگاهی مسجدسلیمان همچنین گفت: در فرهنگ مردم مسجدسلیمان میهمان از جایگاهی بسیار با ارزشی برخوردار است و هر کدام از ما سعی می کنیم به بهترین شکل از میهمان پذیرایی کنیم لذا با توجه به اینکه آمارقابل توجهی از دانشجویان ما غیر بومی هستند شایسته است همه ما بویژه رانندگان زحمتکش تاکسی با این میهمانان بهترین برخورد را داشته باشند تا این قشر بعنوان سفیران شایسته  بتوانند فرهنگ غنی مردم شهر را به شهرهای خود منعکس نمایند.

شهبازی در ادامه پس از دعوت رانندگان به رفتار پسندیده با دانشجویان بعنوان قشر آرمان خواه جامعه ، از نحوه عملکرد رانندگان تاکسی ویژه دانشگاه ابراز رضایت کرد و برای همه موفقیت آرزو نمود.

دراین جلسه سرهنگ عزیزالله سپهوند فرمانده نیروی انتظامی مسجدسلیمان و پیمان مولایی شهردار این شهرستان پیرامون چگونگی خدمت رسانی بهتر به مردم و به ویژه دانشجویان به صحبت پرداخته و ازرانندگان تاکسی شهری ویژه دانشگاه درخواست نمودند با رعایت تمامی اصول اخلاقی وحرفه ای ،فرهنگ بسیار غنی مسجدسلیمان را با هدف انتقال به مخاطبان اصلی که دانشجویان می باشند به نمایش بگذارند .

لازم بذکر است در پایان جلسه از سوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان به فرماندهی نیروی انتظامی ، شهردار و مسئول تاکسی رانی مسجدسلیمان هدیده ای بخاطر همکاری در راه اندازی خط تاکسیرانی ویژه دانشگاه و همکاری برای رفع مشکل ایاب و ذهاب دانشجویان اهداء شد.


نظر شما :