• پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

برگزاری مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر واحد دانشگاهی مسجدسلیمان

۱۲ دی ۱۳۹۱ | ۱۴:۲۳ کد : ۳۵۶ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۸۲

  پژوهشگران برتر سال 91 دانشگاه آزاد اسلامی  واحد مسجدسلیمان ، براساس  رتبه بندی مجموع امتیازات پژوهشی اعضاء هیأت علمی این واحد دانشگاهی ،  معرفی  و در مراسمی ویژه که 11 دی ماه برگزاردر سالن کنفرانس این واحد دانشگاهی برگزار گردید، از محققین برتر تجلیل شد.

به گزارش خبر نگار دانشگاه ، حسین محمد پور معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی  واحد مسجدسلیمان  ضمن اعلام خبر فوق گفت: در گروه علوم پایه ، آقایان رامین یوسفی ، عباس شیرمردی و برزو عسگری  ، در فنی و مهندسی ، محمد امین باغچه سرا ، سعید قانع و صابر ملا علی زاده به ترتیب رتبه اول تا سوم را از بین پژوهشگران هم گروه کسب کردند.

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان در ادامه به دو گروه دیگر پرداخت و بیان کرد: در گروه علوم انسانی به ترتیب ، کامران مهرگان ، مسعود شهبازی و شیرین زیلایی حائز رتبه اول تا سوم شدند و در گروه علوم پزشکی  مریم رستمی بعنوان پژوهشگر برتر انتخاب گردید.

در این مراسمی که با حضور اعضاء هیأت رییسه و تنی چند محققین و کارکنان این مرکز آموزش عالی برگزار شد بعد سخنرانی رییس واحد ، مسئول دفتر فرهنگی  و معاون پژوهشی واحد دانشگاهی مسجدسلیمان پیرامون اهمیت پژوهش و ارایه گزارش عملکر حوزه پژوهش و فن آوری ، علاوه بر تجلیل از پژوهشگران برتر ، از کارکنان فعال عرصه پژوهش  به خاطر جدیت در انجام امور محوله و همچنین پشتکار در اجرای برنامه های هفته پژوهش، با اهداء لوح یادبود ، تقدیر بعمل آمد.

لازم بذکر است پیش از این در مراسمی که به مناسبت هفته پژوهش در منطقه 6 دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد اهواز برگزار شده بود از کامران مهرگان و محمد امین باغچه سرا ، پژوهشگران معرفی شده واحد دانشگاهی مسجدسلیمان در کنار منتخبین پژوهشی منطقه تجلیل بعمل آمد.


نظر شما :