• جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹

صدور بیانیه واحد دانشگاهی مسجدسلیمان در رابطه با سالروز حماسه 9 دی

۰۷ دی ۱۳۹۵ | ۱۸:۰۰ کد : ۸۳۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۹۶
هیأت رییسه، شورای بسیج و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان، به مناسبت سالروز حماسه 9دی و روز بصیرت، با صدور بیانیه ای ضمن گرامی داشت این روز با آرمان های انقلاب و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.
صدور بیانیه واحد دانشگاهی مسجدسلیمان در رابطه با سالروز حماسه 9 دی

هیأت رییسه، شورای بسیج و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان، به مناسبت سالروز حماسه 9دی و روز بصیرت، با صدور بیانیه ای ضمن گرامی داشت این روز با آرمان های انقلاب و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.

به گزارش خبرنگار دانشگاه مسجدسلیمان، در بخشی از این بیانیه آمده است:

در سال 1388 بعد از انتخابات ریاست جمهوری برگ زرینی دیگر در کتاب افتخارات استکبار ستیزی ملّت با بصیریت و آگاه ایران اسلامی ثبت و در تاریخ ماندگار شد. آری در این سال معاندان و مغرضان نظام به سرکردگی استکبار جهانی با ترسیم نقشه‌ای تازه سعی کردند در حرکتی نابخردانه و با استفاده از بودجه مالی کلان و همسو کردن دو نامزد انتخاباتی شکست خورده، ذائقه ملت ایران را تلخ و شادمانی و احساس غرور نیروهای انقلابی را برهم بزند و به هدف واهی خود که باطل کردن آراء حقه مردم بود برسند، اما با مدیریت بی‌نظیر مقام معظم رهبری و معرفت و بصیرت دینی و غیرت انقلابی مردم مجاهد ایران اسلامی حماسه‌ای شگفت آور در 9 دی ماه 1388 هم‌چون باران رحمت الهی باریدن گرفت و آلودگی و فتنه‌ را با خود شست و سبب شد دشمن در این توطئه هم ناکام بماند.

هرچند که در سال 88 آخرین میخ بر تابوت فتنه کوبیده شد، اما نباید فراموش کرد، دشمن زخم خورده، همیشه در حال تغییر تاکتیک در توطئه خود علیه ایران است تا بتواند از نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم سرافراز سرزمین سلمان فارسی انتقام ناکامی‌های گذشته را بگیرد، تحریم‌های غیر قانونی مختلف علیه ایران و درخواست‌های غیر قانونی دیگر از ایران را برای برداشتن این تحریم‌ها که در طول مذاکرات برجام صورت گرفت و نقض روشن این تعهدات از سوی استکبار نشان دهنده عمق کینه توزی دشمن علیه ایران اسلامی و غیر قابل اعتماد بودن دشمن است.  

نفوذ در ارکان نظام و استفاده از نیروهای داخلی برای ضربه زدن به کشور، پروژه‌ای است که همیشه در دستور کار دشمن بوده، لذا مسئولین کشور، سران احزاب فعال و مردم ولایت‌مدار با توجه داشته باشند با توجه به در پیش بودن یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، مواظب ترفندهای استکبار باشند چون آن‌ها به دنبال فرصتی هستند تا از غفلت ما برای توطئه شوم خود استفاده کنند لذا قرار گرفتن در خط انقلاب و اطاعت از اوامر ولایت فقیه و هم‌چنین وحدت و همدلی بین مردم و مسئولین می‌توانند عامل اصلی خنثی نمودن توطئه دشمن باشد.

در پایان، ما جامعه دانشگاهی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان تأکید می‌کنیم در کنار سایر مردم ولایت مدار ایران اسلامی در مراسم گرامی‌داشت 9 دی‌ماه به‌صورت پروشور حضور پیدا خواهیم کرد و ضمن اعلام حمایت همه جانبه از پیشوا و مقتدای خود حضرت آیت ا... العظمی خامنه‌ای (دامت برکاته)، اولاً به ملت شریف و دولت مردان خدمت‌گذار ایران توصیه می‌کنیم، هوشیار باشند و اتحاد و بصیرت خود در مبارزه با ئوطئه استکبار را حفظ کنند و با اطاعت از مقام معظم رهبری هر توطئه را در نطفه خنثی کنند. ثانیاً خطاب به جریان‌های ‌فکری داخلی یادآور می‌شویم مراقب باشند در دام استکبار نیفتند و بدانند در هر شرایطی، هم صدا و همسو شدن با استکبار از دید مردم، منفور و در دم به نابودی ختم خواهد شد. ثالثاً به سران دول استکباری هشدار می‌دهیم ادامه دهنده سیاست‌های غلط گذشته نباشید و از شکست‌های دولت‌مردان خود درس عبرت بگیرید و از کینه توزی و توطئه علیه سرزمین ایران اسلامی دست بردارید در غیر این صورت عواقبی سخت تر از گذشته پیش رویتان خواهد بود.

والسلام- هیأت رییسه، شورای بسیج و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان - دی ماه 1395

 


نظر شما :