...
سه شنبه 31 مرداد 1396
| | | | |
نوع خبر 
 
 
در دهه فجر قبور شهدا مسجدسلیمان غبار روبی و عطر افشانی شد

در دهه فجر قبور شهدا مسجدسلیمان غبار روبی و عطر افشانی شد

به همت بسیج کارمندی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان قبور شهدا انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس شهرستان مسجدسلیمان غبار روبی و عطر افشانی شد.

کورش اکبری مسئول پایگاه بسیج کارمندی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان در این رابطه، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران و حیات پربرکت این انقلاب که با صلابت حدود چهار دهه ادامه داشته و به یاری خداوند بزرگ تا سپردن پرچم انقلاب به دست صاحب الزمان(عج) ادامه خواهد داشت، علاوه بر الطاف بی‌کران الهی، مرهون رشادت و مجاهدت انسان‌هایی است که نه تنها از آرمان‌های انقلاب فاصله نگرفتند بلکه با نثار خون خود باعث تنومندی شجره انقلاب شدند.

اکبری، افزود: دهه مبارکه فجر در کنار برگزاری جشن‌های پیروزی انقلاب، فرصت خوبی برای قدر شناسی و  زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا گلگون کفن انقلاب اسلامی ایران و تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب است.

وی، گفت: به همین منظور در دهه مبارک فجر در برنامه‌ای معنوی، رییس واحد دانشگاهی مسجدسلیمان وجمعی از معاونین و کارکنان این واحد دانشگاهی با حضور بر سر مزار شهید سید اسفندیار موسوی شهید  گلگون کفن انقلاب اسلامی و دیگر شهدا دوران دفاع مقدس تدفین شده در گلزار شهدا نفتون شهرستان، با آرمان‌های والای انقلاب تجدید بیعت کردند.

لازم بذکر است، شرکت کنندگان در این برنامه معنوی و برنامه‌ای دیگر که به همین منظور در قطعه شهدا گمنام شهرستان برگزار نمودند ،  پس از غبار روبی و عطرافشانی گلزار شهدا با  نثار شاخه گل و قرائت فاتحه، ضمن زنده کردن یاد و خاطر کلیه شهدا،  با آرمان‌های امام راحل و دستاوردهای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

شنبه 23 بهمن 1395  12:52
منبع : کورش اکبری مسئول پایگاه بسیج کارمندی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان

آخرين تاريخ بازديد : سه شنبه 31 مرداد 1396  10:20:41
تعداد بازديد از اين خبر : 550
کدخبر : 918