...
چهارشنبه 29 شهريور 1396
| | | | |
نوع خبر 
 
 
برگزاری مراسم تجلیل از مقام "معلم" در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان

همزمان با سالروز شهادت استاد مطهری، روز معلم و آغاز هفته گرامی‌داشت مقام معلم،  در مراسمی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان برگزار شد، ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، از مدرسان و استادان نمونه تجلیل به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه مسجدسلیمان، در این مراسم علاوه بر حضور تنی چند از اعضای هیأت علمی، مدرسان حق التدریس، دانشجویان ، کارکنان و هیأت رییسه، رییس دانشگاه پیام نور مسجدسلیمان، بخشدار گلگیر به نمایندگی از فرماندار مسجدسلیمان و معاون آموزشی اداره آموزش پرورش شهرستان مسجدسلیمان نیز حضور داشتند.

دکتر علیرضا حیدرئی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان در سخنانی ضمن عرض خیرمقدم ، به بیان جایگاه و نقش معلمین و استادان در جامعه و تربیت فرزندان این مرز بوم پرداخت و از معلمی به عنوان شغلی بسیار مهم در هر کشور یاد کرد. و پیشرفت‌ها وافتخارات این واحد دانشگاهی را مرهون تلاش ها وخدمات تمامی دانشگاهیان این دانشگاه ودر رأس آنها استادان شایسته وخدمتگذار این مجموعه عنوان کرد.

در ادامه برنامه، دکتر علی‌یار حسینی ، عضو هیأت علمی واحد دانشگاهی مسجدسلیمان و از استادان پیشکسوت این واحد دانشگاهی به عنوان سخنران اصلی برنامه، ضمن تسلیت فرار رسیدن سالروز شهادت استاد علامه مرتضی مطهری و بیان نقش ایشان در انقلاب اسلامی ، شخصیت و جایگاه معلم را از ابعاد مختلف، تربیتی، اخلاقی و دینی مورد بررسی قرار داد.

همچنین بخش دیگری از از این مراسم برای تجلیل از مقام استاد، به تنی چند از اعضاء هیأت علمی و مدرسان حق التدریس منتخب، لوح سپاس و هدیه ویژه اهداء و از ایشان تقدیر شد.

لازم بذکر است، حجت الاسلام دکتر ظاهری، رییس دانشگاه پیام نور مسجدسلیمان، کاووس غولی گله استاد پیشکسوت و بازنشسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان و دکتر محمد حسین محبی نورالدین وند معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی این واحد دانشگاهی در این مراسم به سخنرانی پرداختند.

چهارشنبه 13 ارديبهشت 1396  11:15
منبع : کورش اکبری خبرنگار دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان

آخرين تاريخ بازديد : چهارشنبه 29 شهريور 1396  10:47:49
تعداد بازديد از اين خبر : 324
کدخبر : 950